V sklopu ERASMUS+ projekta »Povezani v drugačnosti«, so se štirje učitelji Osnovne šole Pod goro Slovenske Konjice udeležili enega največjih informacijsko-komunikacijskih sejmov na področju izobraževanja Bett Show London. Učitelji so se sejma udeležili od 25. 1. do 27. 1. 2017.

Dan pred začetkom sejma so izkoristili za obisk šole Snowflake v Londonu, kjer so se zahvalili in okrepili sodelovanje s partnersko organizacijo ter opravili hospitacijo.

Na sejmu so pridobili ogromno znanja, spoznali inovativne pripomočke, pristope, primere dobrih praks in se seznanili z najnovejšo programsko in strojno opremo.

Prostega časa niso imeli prav veliko, izkoristili pa so ga za ogled največjih znamenitosti Londona in druženje s Slovenskimi učitelji na delu v Londonu.